Успішна людина: міф чи реальність?

13 лют. 2013

Круглий стіл Успішна людина: міф чи реальність?

Сьогодні кожен із випускників шкіл замислюється над тим, яку обрати для себе професію. Він розуміє, що час вимагає людей компетентних, здатних приймати рішення та брати на себе відповідальність. Але як обрати ВУЗ, спеціальність та не помилитись у власному виборі? Як подолати труднощі у навчанні та отримати ту професію, за допомогою якої можна стати успішною людиною?

Успішна людина: міф чи реальність? Саме так розпочалося засідання круглого столу 08.02.2013 в НВК №6, учасниками якої були учні 10 та 11 класів, лідери учнівського самоврядування організації «Ровесник», батьки,   представники Харківського національного університету радіоелектроніки та випускники минулих років. На початку зустрічі присутні висловили свої думки щодо того, яка вона модель успішного випускника, які якості вона повинна мати. Цікавою була розповідь випускників 2010, 2012, 2009 років та викладачів факультету прикладної математики та менеджменту про особливості навчання у ВУЗах. Кожен з них презентував свій навчальний заклад. Проаналізувавши та відчувши ті проблеми, з  якими зустрічаються випускники після закінчення школи та при виборі професії,  присутні визначили ту формулу, скориставшись якою можна досягти успіху в подальшому житті : «ХОЧУ-МОЖУ-ПОТРІБНО». Стати успішним – це реально! До цього висновку прийшли учасники засідання.